اهمیت تایپ فوری و سریع

تایپ فوری چه اهمیتی دارد؟

چرا لازم است تایپتان را فوری انجام بدهید؟

پاسخ همۀ این پرسش‌ها به یک کلیدواژه برمی‌گردد و آن هم زمان است. بله زمان. زمان آن‌قدر ارزش دارد و آن‌قدر مهم است که اگر نیاز به کار تایپ فوری داشته باشید و زمان نداشته باشید، حاضر هستید حتی بیشتر هم هزینه کنید تا هرچه سریع‌تر بدون اتلاف کمتر زمان، سفارش خودتان را تحویل بگیرید و در زمان صرفه‌جویی کنید.

اهمیت تایپ فوری

اما وقتی از تایپ فوری حرف می‌زنیم، ابداً منظور ما فایلی نیست که اصطلاحاً «بزن در رو» یا «ماست‌مالی» باشد. هرگز این‌گونه نیست. ما کیفیت درخور ارائۀ فایل تایپی را حتی در سفارش‌های فوری هم تضمین می‌کنیم و در صورتی که این کیفیت در سفارش تایپ شما لحاظ نشده باشد، حتماً پشتیبانی لازم صورت می‌گیرد تا رضایت شما کسب شود.
چنانچه قصد دارید به سایت تایپش سفارش فوری تایپ بدهید، فرق نمی‌کند تایپ از دستنویس باشد یا از کتاب یا از فایل صوتی یا رسم شکل و جدول و نمودار، با قدرت و شوق سفارش شما را می‌پذیریم و اصطلاحاً به‌طور فورس ماژور آن را انجام می‌دهیم.

از آنجایی که ما نیروهای کارکشته متعددی در این زمینه داریم، به‌راحتی سفارش‌های حجیم و زیاد را بین نیروهای تایپیستمان تقسیم می‌کنیم و در نهایت پس از اینکه هر یک از آن‌ها فایل‌خودشان را به ما تحویل دادند، آن فایل‌های پراکنده را ادغام می‌کنیم و به شما تقدیم می‌کنیم.

آنچه باعث خوشحالی‌مان می‌شود این است که باعث شویم در مصرف زمان صرفه‌جویی کنید و واقعاً در زمانی که قطع امید کرده‌اید یا نگران هستید، سفارشتان را به دستتان برسانیم و لبخند رضایت را بر لبان شما ببینیم. واقعاً این رضایت شما خستگی ما را از تن بیرون می‌کند.

برای اینکه شما هم در سرعت انجام کار تأثیرگذار باشید، لطفاً فایل‌تان را از طریق تلگرام یا واتس اپ برایمان بفرستید. اگر فایل‌های شما عکس (JPG) هست، بهتر است که همۀ تصاویر را در یک فایل زیپ قرار بدهید یا همه را در یک PDF قرار بدهید تا با ارسال یک فایل به همۀ فایل‌های شما دسترسی پیدا کنیم. اگر هم این کار را نکردید، حداقل تصاویر را به ترتیب بفرستید و هر صفحه شماره داشته باشد تا بتوانیم مطابق آن شماره صفحه تایپ کنیم. همچنین بهتر است اگر می‌خواهید به‌صورت عکس بفرستید، حتماً عکس‌هایتان را بدون فشرده‌سازی و به‌صورت فایل ارسال کنید تا کم‌حجم و فشرده نشود؛ چراکه اگر فشرده شود،‌ کیفیت وضوح آن کاهش پیدا می‌کند و این باعث می‌شود تعداد کلمات ناخوانا زیاد شود و ما هم مجبور شویم به‌جای آن کلمات ناخوانا علامت سؤال قرار بدهیم. افزون بر این، وقتی وضوح عکس خوب نباشد، روی هزینه هم تأثیرگذار هست و انجام آن تایپ هم زمان بیشتری می‌ّبرد، چون گاهی لازم است دقت بیشتری بر متن شود تا متن خوانده شود. اگر متن را هم به‌صورت دستنویس ارسال می‌کنید، خواهشمندیم خوش‌ خط‌تر بنویسید، این‌گونه هم سریع‌تر انجام می‌شود و هم در ارزان بودن هزینه نقش بسزایی دارد.

ما مطمئن هستیم با یک بار سفارش، حتماً رضایت شما را به دست خواهیم آورد. به ما اعتماد کنید، چراکه اشخاص زیادی اعم از دانشجویان و استادان و شاغلان و… به اعتماد کردند و رضایتشان را به دست آوردیم و کارکشتۀ این کار شده‌ایم.