اهمیت تایپ فوری و سریع

تایپ فوری چه اهمیتی دارد؟

چرا لازم است تایپتان را فوری انجام بدهید؟

پاسخ همۀ این پرسش‌ها به یک کلیدواژه برمی‌گردد و آن هم زمان است. بله زمان. زمان آن‌قدر ارزش دارد و آن‌قدر مهم است که اگر نیاز به کار تایپ فوری داشته باشید و زمان نداشته باشید، حاضر هستید حتی بیشتر هم هزینه کنید تا هرچه سریع‌تر بدون اتلاف کمتر زمان، سفارش خودتان را تحویل بگیرید و در زمان صرفه‌جویی کنید.

اهمیت تایپ فوری

اما وقتی از تایپ فوری حرف می‌زنیم، ابداً منظور ما فایلی نیست که اصطلاحاً «بزن در رو» یا «ماست‌مالی» باشد. هرگز این‌گونه نیست. ما کیفیت درخور ارائۀ فایل تایپی را حتی در سفارش‌های فوری هم تضمین می‌کنیم و در صورتی که این کیفیت در سفارش تایپ شما لحاظ نشده باشد، حتماً پشتیبانی لازم صورت می‌گیرد تا رضایت شما کسب شود.
چنانچه قصد دارید به سایت تایپش سفارش فوری تایپ بدهید، فرق نمی‌کند تایپ از دستنویس باشد یا از کتاب یا از فایل صوتی یا رسم شکل و جدول و نمودار، با قدرت و شوق سفارش شما را می‌پذیریم و اصطلاحاً به‌طور فورس ماژور آن را انجام می‌دهیم.

از آنجایی که ما نیروهای کارکشته متعددی در این زمینه داریم، به‌راحتی سفارش‌های حجیم و زیاد را بین نیروهای تایپیستمان تقسیم می‌کنیم و در نهایت پس از اینکه هر یک از آن‌ها فایل‌خودشان را به ما تحویل دادند، آن فایل‌های پراکنده را ادغام می‌کنیم و به شما تقدیم می‌کنیم.

آنچه باعث خوشحالی‌مان می‌شود این است که باعث شویم در مصرف زمان صرفه‌جویی کنید و واقعاً در زمانی که قطع امید کرده‌اید یا نگران هستید، سفارشتان را به دستتان برسانیم و لبخند رضایت را بر لبان شما ببینیم. واقعاً این رضایت شما خستگی ما را از تن بیرون می‌کند.

برای اینکه شما هم در سرعت انجام کار تأثیرگذار باشید، لطفاً فایل‌تان را از طریق تلگرام یا واتس اپ برایمان بفرستید. اگر فایل‌های شما عکس (JPG) هست، بهتر است که همۀ تصاویر را در یک فایل زیپ قرار بدهید یا همه را در یک PDF قرار بدهید تا با ارسال یک فایل به همۀ فایل‌های شما دسترسی پیدا کنیم. اگر هم این کار را نکردید، حداقل تصاویر را به ترتیب بفرستید و هر صفحه شماره داشته باشد تا بتوانیم مطابق آن شماره صفحه تایپ کنیم. همچنین بهتر است اگر می‌خواهید به‌صورت عکس بفرستید، حتماً عکس‌هایتان را بدون فشرده‌سازی و به‌صورت فایل ارسال کنید تا کم‌حجم و فشرده نشود؛ چراکه اگر فشرده شود،‌ کیفیت وضوح آن کاهش پیدا می‌کند و این باعث می‌شود تعداد کلمات ناخوانا زیاد شود و ما هم مجبور شویم به‌جای آن کلمات ناخوانا علامت سؤال قرار بدهیم. افزون بر این، وقتی وضوح عکس خوب نباشد، روی هزینه هم تأثیرگذار هست و انجام آن تایپ هم زمان بیشتری می‌ّبرد، چون گاهی لازم است دقت بیشتری بر متن شود تا متن خوانده شود. اگر متن را هم به‌صورت دستنویس ارسال می‌کنید، خواهشمندیم خوش‌ خط‌تر بنویسید، این‌گونه هم سریع‌تر انجام می‌شود و هم در ارزان بودن هزینه نقش بسزایی دارد.

ما مطمئن هستیم با یک بار سفارش، حتماً رضایت شما را به دست خواهیم آورد. به ما اعتماد کنید، چراکه اشخاص زیادی اعم از دانشجویان و استادان و شاغلان و… به اعتماد کردند و رضایتشان را به دست آوردیم و کارکشتۀ این کار شده‌ایم.

سفارش تایپ از طریق تلگرام و واتس اپ، پاسخ‌گویی زیر ۱ دقیقه!

سفارش تایپ

سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش آنلاین تایپ
برای ثبت سفارش، فقط کافیست روی تصاویر بالا کلیک کنید تا مستقیم به تلگرام یا واتس‌آپ متصل شوید. 

سفارش تایپ فوری

برای ثبت سفارش تایپ فوری هم‌اکنون با ما تماس بگیرید:

سفارش تایپ از طریق تلگرامسفارش تایپ از طریق واتس آپسفارش آنلاین تایپ

بارها و بارها ممکن است این جملات را گفته باشید یا شنیده باشید:

اگر زودتر مقاله‌ام تایپ می‌شد، الان یکی از نویسندگان معروف بودم.
اگر زودتر کتابم تایپ می‌شد و چاپ می‌شد، الان از نویسندگان معروف بودم.
کاش پایان‌نامه‌ام را سریع‌تر تایپ می‌شد تا این‌قدر نگران نمی‌بودم.
کاش این‌قدر امروز و فردا نمی‌کردم و سفارشم را زودتر ثبت می‌کردم.

آیا شما هم از جمله این اشخاص هستید؟ اشکالی ندارد. اگر زمانتان را از دست دادید، تایپیش در کنار شماست تا زمان ازدست‌رفته‌تان را جبران کند. این نکته را کاملاً درک می‌کنیم به‌معنای واقعی کلمه،‌ سفارش‌های فوری را فوری انجام بدهیم تا کمکتان کنیم زمان ازدسته‌رفته‌تان جبران شود. لازم نیست استرسی به خودتان راه بدهید و نگران باشید؛ ما کمکتان می‌کنیم. دربارهٔ اهمیت سفارش های فوری تایپ قبلاً صحبت کرده‌ایم.

تایپ فوری

سرعت زیاد در تایپ کردن به مرور زمان با تمرین و ممارست کسب می‌شود. مجموعه خدماتی تایپیش از نیروهایی استفاده می‌کند که این مهارت را به‌خوبی کسب کرده‌اند تا بتوانند در سفارش‌های تایپ فوری به‌خوبی عمل کنند؛ البته خدمات تایپ فوری ما تنها منحصر به تایپ ساده فارسی نیست، بلکه خدمات فوری ما شامل:

• تایپ فارسی و عربی و انگلیسی؛
• تایپ جدول فارسی و عربی و انگلیسی؛
• تایپ فرمول ریاضی و شیمی و فیزیک؛
• تایپ فرمول؛
• تایپ جدول؛
• طراحی شکل و نمودار؛
• تایپ فایل صوتی؛
• تایپ در اکسل؛
• تایپ در پاورپوینت؛
• تنظیم مقاله و پایان‌نامه مطابق با شیوه‌نامه.

می‌شود که اگر بخواهیم جزئی‌تر بگوییم، باید بگوییم:

• تایپ فوری مقاله؛
• تایپ فوری پایان نامه؛
• تایپ فوری کتاب؛
• تایپ فوری دستنویس؛
• تایپ فوری ورقه امتحانی؛
• تایپ فوری صوتی؛
• تایپ فوری دادخواست؛
• تایپ نامه اداری فوری.

سفارش‌های حجیم و فوری چگونه در مدت زمان کم انجام می‌شود؟

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که با توجه به اینکه تایپ هر یک صفحه آچهار دستنویس ۵ دقیقه ممکن است طول بکشد، چطور می‌توانیم ۱۰۰ صفحه دستنویس را در یک ساعت یا دو ساعت تحویل بدهیم؟

پاسخ: تایپش متشکل از تیمی از تایپیست‌های حرفه‌ای و بسیار سریع است. وقتی سفارشی حجیم و در عین حال فوری باشد، آن سفارش بین نیروهای متعدد تقسیم می‌شود و پس از انجام ادغام می‌شود؛ مثلاً اگر ۲۰۰ صفحه سفارش، ۱ ساعت زمان داشته باشد، این ۲۰۰ را بین ۳۰ تا ۴۰ نیرو تقسیم می‌کنیم (میانگین ۵ صفحه در ساعت برای هر نیرو) و پس از اینکه هر نیرو فایل را تحویل مدیر تیم تایپش داد، مدیر تایپیش فایل‌ها را همگی در یک سند ادغام می‌کند و تحویل شما می‌دهد.

لازم به ذکر است که مفهوم تایپ فوری کاملاً نسبی است؛ به‌طور مثال ۵ صفحه سفارش تایپ برای زمان تحویل یک ساعت تایپ فوری است، اما همین ۵ ساعت برای زمان تحویل ۱ روز، فوری نیست؛ همچنین ۱۰۰ صفحه برای زمان تحویل ۱ روز فوری است؛ برای زمان تحویل ۷ روز، فوری نیست. بنابراین زمان تحویل با توجه به حجم کار تعیین‌کننده این است که سفارش شما فوری است یا نه. البته درست است که در تایپ فوری، سرعت انجام کار زیاد است؛ اما این مسئله هرگز به این معنا نیست که کیفیت را فدای سرعت خواهیم کرد. هرگز! در سفارش‌های فوری نیز همان تأکید حفظ کیفیت را به تایپیست‌ها داریم و در صورتی که نگرانی یا ناراحتی از کار انجام‌شده داشته باشید، کاملاً پشتیبانی می‌کنیم.

سؤالات متداول

۱. آیا هزینۀ تایپ فوری بیشتر از تایپ معمولی است؟

بله؛ به‌خاطر اینکه گاهی باید از چند نیرو استفاده کنیم یا دغدغه و نگران فایل شما باشیم، هزینهٔ انجام سفارش‌های فوری بیشتر است.

۲. آیا می‌شود ۱۰۰۰۰ صفحه را در یک روز تحویل بدهید؟

بله، حتی زودتر از آن هم می‌شود؛‌ ولی با توجه به فشار کاری هزینه افزایش می‌یابد.

۳. چگونه می‌ توانم سفارش فوری خودم را ثبت کنم؟

به شماره واتس‌اپ ۰۹۰۱۴۴۴۸۲۹۲ یا به آی‌دی تلگرام Type700 پیام بدهید.